Дошкольное образование и воспитание

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вподобайки від Питайка
Поощрение — наилучший способ добиться хороших результатов в учебе. Ведь маленькому ученику очень важна ваша поддержка, когда у него что-то не получается, так же как и ваша готовность разделить с ним радость успехов. Поощрительные наклейки-оценки помогут стимулировать ребенка на новые свершения. ..
19.50грн.
Знаете ли вы. что головные уборы часто носят не просто так? О ситуациях. в которых они пригодятся, и самих головных уборах вы узнаете из этой книжки.    ..
46.00грн.
Гра-розмальовка "Подорож Україною"
Герои серии детских книг "Подорож Україною" - дружная семья, перебрались на раскраску и теперь проедут на своём жёлтом трейлере всю страну! Мама Оксана, папа Олег, Богдан и Маричка приглашают тебя в новое путешествие. Поехали вместе на встречу новым приключениям! В комплект входят накле..
126.00грн.
ДжинглОРой.Потерянный Новый год
В стране джингликов круглый год царит вечное лето. Это, конечно, здорово, но как быть с Новым годом? Неужели он пройдёт стороной? Друзья готовы на любые подвиги, лишь бы и к ним пришёл этот волшебный праздник! Для чтения взрослыми детям. Подробнее:http://www.labirint.ru/books/512501/ &nbs..
156.00грн.
Дитяча книга з малюнками без тексту "Зимова Подорож Україною. Від свята до свята"
Зимова картонна книжка із серії дитячих книжок «Подорож Україною», яка складається із чотирьох сезонів і відповідно – чотирьох сімейних подорожей. Отож, взимку сім’я на своєму жовтому трейлері (відомого ще з попередньої, першої книжки «Подорож Україною») мандрує сімома регіонами України, потрап..
198.00грн.
Дитяча книга з малюнками без тексту "Подорож Україною"
Захоплива сімейна подорож - мрія кожного малюка. Коли усі разом, з татом та мамою, вирушають у далеку та довгу мандрівку, назустріч пригодам, новим враженням та відчуттям. Діти обожнюють канікули, люблять подорожі, зміну місцевостей та краєвидів Розповідає автор проекту Ноа Кременчуцька: ..
144.50грн.
Диявольськигеніальноалкогольний пунш бажань
Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. От і злий чаклун Вельзевул Домовикус та його жадібна тітка Тиранія зварили Диявольськигеніальноалкогольний пунш, що може виконати будь-яке бажання! Чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради тварин — ворон Якоб Кракель та кіт Мауріціо ді Мау..
120.50грн.
Добрые книги для детей и взрослых. Правдивые сказки про собак
Книга, которую вы держите в руках – идеальна для семейного чтения! Ведь так прекрасно, когда и взрослые и дети могут вместе сопереживать историям порой непростых взаимоотношений людей и собак! На страницах проникновенных и светлых рассказов смешана целая палитра чувств, эмоций и поступков: безгр..
236.00грн.
Засиналочки. Казки на ніч від Татусі Бо
“Засиналочки” – найцінніша книжка для всіх дбайливих батьків. Адже мами і тата так потребують допомоги в надзвичайно важкій справі – укладанні свого невгамовного малюка в ліжечко. Ласкаво просимо в загадковий світ дитячих снів, де збуваються найзаповітніші мрії і казки стають реальністю! Сни обов..
119.50грн.
Засыпалочки
« Засыпалочки »- книга для всех заботливых родителей. Нежные, добрые стихи и сказки убаюкают малыша. Добро пожаловать в загадочный мир детских снов, где сбываются самые заветные мечты и сказки становятся реальностью»...
119.50грн.
ЗОСЯ З ВУЛИЦІ КОТЯЧОЇ
"Зося з вулиці Котячої" — перша книга з нової серії книжок «Зося з вулиці Котячої», які розповідатимуть про кумедні пригоди Зосі та її чудернацької родини! На вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанциров..
93.00грн.
Крадійка книжок. Маркус Зузак
Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть! До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею. Він приходив до її будинку, де, ризикуючи життям,..
74.00грн.
Магія Релакс Творчість Креатив (у)
Хто сказав, що розфарбовування - це забавка для дітей? Геть стереотипи! Запевняємо, що кожен, хто розгорне цю розмальовку й доторкнеться олівцем до чудових візерунків,уже не зможе відірватися від них, поки не розмалює зентангл в улюблені кольори. А під час розфарбовування модних візерунків, що їх уп..
27.00грн.
Домалюй та розфарбуй! Якось відомий поет Григорій Фалькович підготував нову цікавенну й бешкетну книжку для дітей, а Віталій Кириченко взявся її ілюструвати. І здається, все в художника чудово виходило, окрім шалахмонесів. Хто такі шалахмонеси? Як це «хто такі»?.. Адже їх зн..
47.50грн.
МОЯ ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ.  В.В. Федієнко.
Енциклопедія від видавництва «Школа», створена Василем Федієнком за програмами, рекомендованими Міністерством освіти України. Вона коротко познайомить дошкільнят та молодших школяриків із Землею – нашим космічним домом, внутрішньою будовою, Місяцем та Сонцем, неживою та живою природою, кругообіго..
105.50грн.
Powered by Zalexandr © 2014