Раскраски, комиксы

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вперше приходить до читача серія коміксів «Українські супергерої», які готові кинути виклик найбільшому злу та боротися за справедливість, майбутнє України та цілої планети. Захоплююча розповідь про пригоди чотирьох сміливців - Кобзаря, Кропу, Кіборга та Віри у «Випуску 1» перегукуєт..
28.00грн.
Домалюй та розфарбуй! Якось відомий поет Григорій Фалькович підготував нову цікавенну й бешкетну книжку для дітей, а Віталій Кириченко взявся її ілюструвати. І здається, все в художника чудово виходило, окрім шалахмонесів. Хто такі шалахмонеси? Як це «хто такі»?.. Адже їх зн..
47.50грн.
Розмальовка "Український міфосвіт". Олеся Вакуленко.
Перед Вами  розмальовка, створена за мотивами української  традиційної обрядовості та міфології. Ця книжка не лише дозволить Вам відпочити, забути про негаразди та позбутися стресу, але й допоможе поринути в яскравий та самобутній світ вірувань наших пращурів, познайомить з міфічними обр..
90.00грн.
Джоанна Басфорд. Зачарований ліс. Раскраска-антистресс. (Заколдованный лес)
  "Сможете ли вы разгадать тайну Заколдованного леса? В этой книге разросся черно-белый лес, полный удивительных существ, которые только и ждут, чтобы их нашли и раскрасили. Отправляйтесь по собственной тропинке сквозь мох и цветы, мимо магических домиков на деревьях и колючих терновнико..
133.50грн.
Дивокола. Розмальовка-пазл
  Відкрийте для себе світові шедеври живопису в цій оригінальній розмальовці від автора бестселерів Томаса Павітта. Спочатку ви не бачите нічого, окрім суміші переплутаних кіл, але в кожній із таких головоломок приховано світовий мистецький шедевр. Спробуйте відтворити їх! «Дивокола. Р..
80.00грн.
Как нарисовать автомобиль
Увлекательный рассказ о старинных и современных моделях машин поможет узнать, чем отличается вездеход от лимузина, а фан-кар - от гоночного автомобиля; на каких машинах ездили герои Конан Дойля, Ильфа и Петрова; как меняется конструкция и форма автомобиля в зависимости от назначения и эпохи создания..
26.50грн.
«Це історія, в якій ти береш участь, – каже Віолетта Борігард. – У ній лишається багато власної праці, у ній – спільна фантазія. І не обов’язково її зберігати! Але можна домальовувати ще і ще, потім, через рік. Дитина є співавтором і співучасником головної героїні. Я спеціально робила найпростіші ..
49.00грн.
Рисуем воинов. Книга II (Школа рисования)
Эти книги предназначены для юных художников самого разного уровня подготовки. Здесь ребенок найдет простые советы, как нарисовать домашних и диких животных, динозавров, воинов, принцесс, героев любимых сказок, а также различные виды транспорта. Яркие иллюстрации помогут лучше понять и усвоить предло..
35.50грн.
Розмальовка "Я люблю Україну". Олеся Вакуленко.
У вас у руках перша розмальовка, створена за мотивами українського декоративного розпису, який вражає своєю глибиною, багатством і любов'ю до життя. Ця книжка не лише допоможе вам відпочити, забути про негаразди та позбутися стресів, але й стане провідником у світ нашого народного мистецтва т..
80.00грн.
Сказки-расраски "Полезная Хочуха"
Багато з нас пам’ятають, як іноді важко в дитинстві було вставати в школу, вирішувати задачки, писати твори. Ми пам’ятаємо, що бажання гуляти в рази перевищувала бажання вчитися. І для маленького живого організму цілком нормально, що хочеться бігати і грати в хованки більше, ніж висиджувати кілька у..
161.50грн.
Чарiвний сад. Розмальовка - Джоанна Басфорд
  Ласкаво просимо до графічного світу Чарівного саду! Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які потрібно завершити і чимало ..
128.30грн.
Powered by Zalexandr © 2014