Украинский язык-детская и развивающая литература,

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Борошняні немовлята
Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята — симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не мо..
63.00грн.
Від війни плачуть.  Атар Тірца
Ці вірші написала ізраїльська поетеса Тірца Атар - дуже особлива, тонка і вразлива натура. Колись давно написала, в середині 70-х. І не про наші, звісно, реалії - а про їхні, бо там війна вже так давно вросла в звичайне життя людей. Аж моторошно, які ці вірші - від імені семирічної євр..
49.50грн.
Війна, що змінила Рондо
«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга –..
88.50грн.
Вподобайки від Питайка
Поощрение — наилучший способ добиться хороших результатов в учебе. Ведь маленькому ученику очень важна ваша поддержка, когда у него что-то не получается, так же как и ваша готовность разделить с ним радость успехов. Поощрительные наклейки-оценки помогут стимулировать ребенка на новые свершения. ..
19.50грн.
Все починається в 13
Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яки..
63.00грн.
Гаррі Поттер і філософський камінь, ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ
Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів.   ..
459.00грн.
Гості на мітлі
Класна фантастична історія Володимира Рутківського про пригоди старої відьми Ядвіги Олізарівни та її нахабного і бешкетливого чаклунського кота Аристарха (із чорним писком, кудлатого і зроду не чесаного). Автору вдалося поєднати в одному творі казкових героїв та звичайних школярів, і в нього вийшл..
80.00грн.
Гузєєва Н. Как Петя Пяточкин слоников считал
Кто самый смешной и самый непоседливый мальчик на свете? Кто больше всех шалит, балуется и фантазирует? Кто может попасть в переделку, не поднимаясь с кровати? Конечно же Петя Пяточкин! Похожий на солнечный лучик, этот мальчик ходит в детский сад, где у него много друзей. Прочитайте истории о з..
90.50грн.
ДжинглОРой.Потерянный Новый год
В стране джингликов круглый год царит вечное лето. Это, конечно, здорово, но как быть с Новым годом? Неужели он пройдёт стороной? Друзья готовы на любые подвиги, лишь бы и к ним пришёл этот волшебный праздник! Для чтения взрослыми детям. Подробнее:http://www.labirint.ru/books/512501/ &nbs..
156.00грн.
Джордж і скарби космосу
Чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя? Чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями? Що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті? Які зоряні системи називають потрійними? Відповіді на ці та багато інших питань шукають невгамовні і допитливі дітлахи, мандруючи космо..
126.00грн.
Джордж і таємний ключ до Всесвіту
«Джордж і таємний ключ до Всесвіту» — це велика пригода, у якій найвідоміший фізик-теоретик сучасності Стівен Гокінґ та його донька Люсі розкривають захопливі таємниці Всесвіту. Завдяки цій книзі юні читачі дізнаються більше про зірки, планети та їхні супутники, чорні діри та багато ін..
126.00грн.
Диявольськигеніальноалкогольний пунш бажань
Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. От і злий чаклун Вельзевул Домовикус та його жадібна тітка Тиранія зварили Диявольськигеніальноалкогольний пунш, що може виконати будь-яке бажання! Чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради тварин — ворон Якоб Кракель та кіт Мауріціо ді Мау..
120.50грн.
Домашній помічник з математики, або Виконуємо домашні завдання разом.1-4 класи ТБ51 (29.5)
Домашній помічник з математики, або Виконуємо домашні завдання разом. 1–4 класи Матеріали посібника дібрані відповідно до чинної навчальної програми з математики та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Довідник містить корисні поради для батьків учнів 1-4 класів щодо опанування ..
37.50грн.
Дочка чарівниць
Цю книгу можна назвати романом-казкою, бо вона охоплює велику частку життя головної героїні, що постає перед нами Дитям, Дівчинкою і Панянкою. Дорослішаючи, вона змінюється, вивчає себе і навколишній світ, у якому панують зло, насилля, зневага, бундючність Загарбників. Колись славне Велике Королів..
113.50грн.
Елеанор і Парк
Елеанор – нова дівчина в місті та школі. Дивний, незрозумілий одяг, складні стосунки в родині, небажання спілкуватись і подобатись… Парк завжди сидить у кінці шкільного автобуса. Чорна футболка, навушники у вухах, очі звернені в книжку – він абсолютно впевнений, що цього достатньо, аби бути неви..
166.50грн.
Powered by Zalexandr © 2014