Досуг

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Безлад. Головний посібник з помилок і негараздів
Усе життя тебе вчили уникати безладу: намагайся тримати все під контролем, малюй не виходячи за лінії та усіма шляхами уникай контакту з брудними речами. Ця книжка пропонує все робити навпаки. Нехай вона стане твоєю персональною ігровою кімнатою. Тим місцем, де можна почуватися вільним, можна сміт..
63.00грн.
Вінсент Ван Гог. Соняшники. Арт-бук
Кожна сторінка — витвір мистецтва Простір для запису власних думок та ідей Думки великих особистостей — стимул особистісного росту Серія художніх записників Арт-бук — унікальний шанс перетворити щоденник в неповторний витвір мистецтва! ..
112.00грн.
Малюємо пейзаж. Скетчбук
Це сучасна книга. Вона створена для тих, хто шукає нових форм творчого самовираження. Це практична книг. Робіть нотатки, плануйте завдання, записуйте нові ідеї - і малюйте поряд: творіть і ставайте вільнішими. Це зручна книга. Вона рівно вкладається на столі, розгортається на всі 360 градусів...
135.00грн.
Налабутенах (второе оформление, яркая)
Ты познакомилась с парнем, и он пригласил тебя на выставку картин? Неожиданно, но приятно! Значит, внешне ты похожа на интеллектуалку. То есть ты не только красивая, но и умная! Или ты хочешь познакомиться с парнем на выставке? В музеи же не только ботаны ходят, но и иностранцы, и заезжие олигархи..
182.50грн.
Шевченко. Розпис. Арт-бук
Цей нотатник — можливість для сучасників вписати в щоденне життя твори великого Кобзаря, що силою свого таланту та незламним духом вже два століття підтримує національний стрижень кожного свідомого українця. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у..
112.00грн.
Знищ цей щоденник
Книжка-антистрес! Обережно! Занудам протипоказано! Цей щоденник сприяє розвитку креативності та прищеплює новий погляд на світ! Не бійтесь експерементувати! Розірвати сторінку? Будь ласка! Заляпати кавою! На здоров`я! Знищити вщент? Нема питань! Не стримуйте власні емоції! Цей щоденник якраз дл..
57.00грн.
Прибабайки от Вовчика
Владимир Быстряков — украинский композитор, пианист и шоумен. В своей веселой книжке он не только рассказывает остроумные и смешные истории, но и предлагает воспринимать окружающий мир слегка иронично, подвергать все сомнению и анализировать людей и события. Герои книги Владимира Быстрякова очень ..
125.00грн.
Прикольные свежие анекдоты
Хотите умножить ваши деньги вдвое?  Положите их перед зеркалом... Медведев создал Совет по борьбе с коррупцией. По предварительным прогнозам, стоимость места в нем составит около миллиона рублей. В связи с событиями в Грузии Кикабидзе отказался от российского ордена. Те..
35.00грн.
Powered by Zalexandr © 2014