Творчество.Прикладные искусства

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Малюємо пейзаж. Скетчбук
Це сучасна книга. Вона створена для тих, хто шукає нових форм творчого самовираження. Це практична книг. Робіть нотатки, плануйте завдання, записуйте нові ідеї - і малюйте поряд: творіть і ставайте вільнішими. Це зручна книга. Вона рівно вкладається на столі, розгортається на всі 360 градусів...
135.00грн.
Джоанна Басфорд. Зачарований ліс. Раскраска-антистресс. (Заколдованный лес)
  "Сможете ли вы разгадать тайну Заколдованного леса? В этой книге разросся черно-белый лес, полный удивительных существ, которые только и ждут, чтобы их нашли и раскрасили. Отправляйтесь по собственной тропинке сквозь мох и цветы, мимо магических домиков на деревьях и колючих терновнико..
133.50грн.
Дивокола. Розмальовка-пазл
  Відкрийте для себе світові шедеври живопису в цій оригінальній розмальовці від автора бестселерів Томаса Павітта. Спочатку ви не бачите нічого, окрім суміші переплутаних кіл, але в кожній із таких головоломок приховано світовий мистецький шедевр. Спробуйте відтворити їх! «Дивокола. Р..
80.00грн.
Чарiвний сад. Розмальовка - Джоанна Басфорд
  Ласкаво просимо до графічного світу Чарівного саду! Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які потрібно завершити і чимало ..
128.30грн.
Powered by Zalexandr © 2014