Художественная

Художественная

Выберите подкатегорию

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біла трішки чорна пречорна книжка
Якщо опівночі в чорному-пречорному лісі одна необачна чорна-пречорна вівця зустріне білого-пребілого вовка, годі сподіватися від цієї історії чогось доброго. Тому замість бути мудрою й розумною, ця книжка вийшла чорною-пречорною. Хоч і трішки білою. Розповідає вона цікавинки про природу чорного й..
127.50грн.
Літак без неї
Ліз-Роз чи Емілі? Ким виявиться тримісячне немовля — єдина людина, що врятувалася під час падіння літака? Дві сім’ї — багата і бідна — ведуть запеклу боротьбу за право оформлення опікунства над дитиною. Вісімнадцять років по тому приватний детектив, який, здавалося б, знайшов ключ до цієї загадки, н..
186.00грн.
Любов практична .Христина Лукащук
Любовний трикутник – чи не найпопулярніший хід в будь-якому романі. Він, вона і хтось (ще одна вона чи ще один він), хто і є основним осередком конфлікту, таким собі подразником для ревнощів, здогадок-припущень і образ. Третя особа-персонаж, ув’язана в стосунки двох, може бути автором демонізован..
94.50грн.
Молитви залишаються незмінними
Читаючи роман "Молитви лишаються незмінними", ми маємо змогу прослідкувати за цікавою розмовою двох самотних жінок. Пелін, що має певні проблеми із родиною, зараз навчається в невеличкому містечку в центрі Європи. Одного дня до ії рук потрапляє газета з оголошенням:"Шукаю людину, яка знає турецьку..
87.50грн.
Последний роман Владимира Высоцкого
Отношения Владимира Высоцкого с Изой Мешковой, Люсей Абрамовой, Татьяной Иваненко, Мариной Влади, Оксаной Афанасьевой многое объясняют. Его голос. Его печальный взгляд. Строки его песен… «Я люблю – и значит, я живу…» Его душа была хрупкой и трепетной, а сердце его всегда было готово к самопожертво..
151.00грн.
Суфле
- Роман, в первую очередь, рекомендован для женщин, причем тех, кому за 30 и намного старше, - говорит "Индустриалке" Ольга Чичинская. – Эта книга о том, как не опустить руки и где найти опору в дни сложных испытаний, когда жизнь буквально делится на "до" и "после". В романе расск..
110.00грн.
Герой нашого часу:повне зібрання п'єс
    Лесь Подерв'янський(нар. 1952р.)-відомий український письменник і художник.Його епатажні п'єси,що були спочатку записані на аудіокасетах,принесли йому широку популярність.Тепер з його творами можна ознайомитися на сторінках книжок.Читаючи  Подерев'янського,ви відк..
124.40грн.
Интеллигент и две Риты
Иной раз жизнь напоминает вязание. Одно неверное движение и ниточки ползут, глядишь и они уже запутались. Так случилось и в жизни профессора Тверитинова. Прошлое, настоящее - все спуталось, стянулось в тугой узел. Сумеет ли он его распутать?.. Милая, наивная, добрая книга о том, как люди теряют и ..
110.00грн.
Червоний
    Надзвичайна новинка від володаря Гран-прі престижного конкурсу «Коронація слова». Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони... можуть бути корисними. Замість скніти в таборах, ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він п..
56.90грн.
Powered by Zalexandr © 2014