Поэзия

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Американська молитва.Джим Моррісон
Вийшло друком перше найповніше ліцензійне зібрання текстів Джима Моррісона «Американська молитва». Ілюстрації до нього створював графік з Івано-Франківська Кіріл Кіріллов. До дня народження Джима Моррісона івано-франківське видавництво «П’яний корабель» видало довгоочікуване найповніше зібрання ..
357.50грн.
Глибина різкості. Ірина Цілик
У принципі, майже кожна жінка це може: вийти заміж — і почати розкопувати історії з життя попередніх поколінь свого роду; народити дитину — і почати інтенсивно пригадувати власне дитинство; провести чоловіка на війну — і почати проводити паралелі з давно відгримілими війнами. Але далеко не всі з т..
97.50грн.
Господь симпатизує аутсайдерам. 10 книг віршів
Книга «Господь симпатизує аутсайдерам» — це 10 поетичних збірок під однією обкладинкою — найповніше на сьогодні зібрання творів українського поета. Від 1995-го до 2014-го — вірші з 10 видань, велика кількість з яких навіть не лишилося у друкованому виді та продажі. До книги увійшли т..
94.50грн.
Лібрето для пустелі
Масові вбивства вірмен уперше в історії були визнані  злочином проти людяності, але не зникнуть з пам’яті  поколінь, відгукуючись у сьогоденні. У книзі тонко переплелися родинні спогади та особистий біль цілого народу, які зазвучали журливим поетичним багатоголоссям. Авторка к..
120.00грн.
Листи з Литви/ Листи зі Львова
Дві подруги-поетеси упродовж листопада 2015 року надсилали одна одній вірші-листи. Мар’яна Савка писала зі Львова, а Маріанна Кіяновська — з Паланги, з Литви, де перебувала на літературній стипендії. Щодня по віршеві. Фейсбучне товариство стало свідком цього незвичного відкритого листування. На ці..
88.50грн.
Перепрошивка. Олена Ольшанська
Олена Ольшанська переїхала з Луганська до Запоріжжя, коли розпочалася війна в її рідному місті. Поетеса не сидить склавши руки, сумуючи за минулим. Працює у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва, де ще й організувала Літературну Штольню – простір, де зустрічаются молоді літератори для..
35.00грн.
Календар любові
«Календар любові», у певному сенсі, – справді календар. У цій збірці 365 віршів, це – вірші на щодень, вірші на кожну пору року, на кожен сезон. Переважно тут інтимна лірика, хоча трапляються і тексти про війну, про світ, який зовні. З цією книжкою можна прожити цілий рік. І це щонайменше   ..
130.00грн.
Лiсова пiсня
Издание включает избранные стихотворения, драматические произведения Леси Ukraynka (настоящее имя Лариса Косач 1871-1913) - блестящий поэт и драматург, чьи произведения стали классикой украинской литературы. До видання увійшли вибрані вірші, поеми та драматичні твори Лесі Українки (справжнє..
95.50грн.
Лiсова пiсня(ШБ)
Издание включает избранные стихотворения, драматические произведения Леси Ukraynka (настоящее имя Лариса Косач 1871-1913) - блестящий поэт и драматург, чьи произведения стали классикой украинской литературы. До видання увійшли вибрані вірші, поеми та драматичні твори Лесі Українки (справжнє..
99.50грн.
Незакінчений хрестовий похід.Рафал Воячек,
..
203.50грн.
РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА
До появи шекспірівської трагедії «Ромео і Джульєтта» було написано чимало творів на цей популярний сюжет — одна з п’єс навіть мала щасливе закінчення. Але тільки історія закоханої пари юних воронців, що її ось уже шосте століття розповідає геніальний Шекспір, і досі залишається неперевершен..
195.50грн.
Фокін, Тернавьска "Руслан і Людмила"
У Видавництві «Фоліо» вийшов друком переказ В. Фокіна «Руслан і Людмила». Ця книжка - літературний подвиг, бо не кожен поет насмілиться перекладати Пушкіна, ще менше таких, що могли б досягти такого результату. Автор наглядно доводить, що українська мова нічим не поступається російській і в той..
194.50грн.
Хуана Інес де ла Крус "Поезії"
Видання пропонує комплексне знайомство з творчою спадщиною сестри Хуани Інес де ла Крус (1651-1695), однієї з найцікавіших іспаномовних письменниць XVII ст. Перша книжка містить її лірику, поезії гумористичного і повчаль-ного змісту. Українською мовою твори сестри Хуани публікуються вперше. ..
120.00грн.
Чоловіки, жінки і діти
До збірки увійшли тексти, написані протягом 2013-2015 років, у передчутті та під час розгортання складних подій в країні, — каже поетеса. – Назви розділів збірки «глина», «залізо» та «вогонь» є спробою повернутися до первісного, до того, як усе починалося, переосмислити, ідентифікувати с..
63.00грн.
Powered by Zalexandr © 2014