Публицистика

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Розрив.Як я став "націонал-фашистом", покинув дружину та сімох дітей
 Автобіографічний роман-концерт "Розрив" створений за всіма законами компілятивного жанру епохи постмодерну та сучасної української неогероїки. Він розповідаює про життєві переживання, протистояння характерів, кохання чоловіка і жінки, любов до рідних дітей. "Як видно з назви, роман автобіогр..
87.80грн.
Аэропорт
Действие романа начинается в Аэропорту и разворачивается по минутам в течение последних пяти дней более чем 240-дневной осады. Хотя роман основан на реальных фактах, все персонажи – плод художественного вымыс ла, как и название Аэропорта. Маленький украинский гарнизон Аэропорта денно и нощно отра..
114.00грн.
Аэропорт
Действие романа начинается в Аэропорту и разворачивается по минутам в течение последних пяти дней более чем 240-дневной осады. Хотя роман основан на реальных фактах, все персонажи – плод художественного вымыс ла, как и название Аэропорта. Маленький украинский гарнизон Аэропорта денно и нощно отра..
217.00грн.
Все те незриме світло
Дві сюжетні лінії роману знайомлять нас із двома протагоністами – хлопчиком Вернером, якому доведеться стати солдатом Третього Рейху, та незрячою французькою дівчинкою Марі-Лорою, яка втікає з окупованого Парижа до Нормандії, везучи із собою велику таємницю. Описуючи паралельно їхні долі, автор ст..
80.00грн.
Далекі близькі
«Далекі близькі» – друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книжка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі – і водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість. Це книжка про людей та їхні життя, їхні бол..
89.00грн.
Любов і творчість Софії Караффи-Корбут в двух книгах
Книга висвітлює життєвий і творчий шлях видатної української художниці Софії Караффи-Корбут (1924-1996), її жертовну любов до рідних, друзів, обранців її серця, високі злети творчого натхнення, радість, розчарування, страждання, а понад усе самовіддану працю  на благо української культури, ст..
900.00грн.
Мой отец - Леонид Жаботинский
Історія життя великої людини,що розповів його син. Дворазовий Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Леонід Іванович Жаботинський займає одне з найпочесніших місць в Книзі спортивної слави України. На весь світ уславився запорізький козак,який завоював олімпійське золото у 1964 та 1968 роках,Зас..
150.00грн.
Последний роман Владимира Высоцкого
Отношения Владимира Высоцкого с Изой Мешковой, Люсей Абрамовой, Татьяной Иваненко, Мариной Влади, Оксаной Афанасьевой многое объясняют. Его голос. Его печальный взгляд. Строки его песен… «Я люблю – и значит, я живу…» Его душа была хрупкой и трепетной, а сердце его всегда было готово к самопожертво..
151.00грн.
ТheUKRAINIANS: історії успіху
 У книзі зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих на сайті theukrainians.org протягом першого року існування проекту «The Ukrainians» – онлайн-журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та..
164.20грн.
Таємний агент Микола Гоголь
Нова праця Петра Кралюка – спроба авторського дослідження контроверсійної гоголівської повісті «Тарас Бульба» з погляду ролі цього тексту в культурно-політичному дискурсі як у ХІХ столітті, у добу романтизму, так і в нинішні часи. Дослідник розглядає місце «Тараса Бульби» в різних системах координ..
82.00грн.
Powered by Zalexandr © 2014