История

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Четверта республіка(укр)
Можливо, через років 20 події, пережиті Україною у 2014–2016 роках, сприйматимуться не як низка випробувань, а як початок нової епохи. Один з ключових діячів цього періоду – глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін розповідає у цій книжці про те, як будувалася нова українська держава, в..
173.50грн.
Ґудбай, імперіє!
     Книга розмов Володимира Федоріна з Кахою Бендукідзе – спроба систематизації поглядів видатного грузинського реформатора, який тісно співпрацював з Україною протягом останніх місяців свого життя. Він намагався передати свій досвід проведення реформ у Грузії, переконати українців..
246.30грн.
Савченко В. Симон Петлюра
Петлюра, у тому числі не без допомоги своїх ворогів, став символом українського опору, символом визвольних змагань 1917—1921 рр. за незалежність України. Але яким Симон Петлюра був у реальності, без чорно-білого розфарбування? На це питання намагається дати відповідь ця книжка. Симон Васильович — ..
117.00грн.
Майдан. Нерассказанная история
ГЛАВНОЕ РАССЛЕДОВАНИЕ СОБЫТИЙ РЕВОЛЮЦИИ ДОСТОИНСТВА   О подвигах рядовых украинцев, благодаря стоицизму которых стала возможна Революция Достоинства, сказано и написано уже немало. Будет сказано и написано еще больше – они заслуживают.   Однако до выхода этой книги мы не знали, ч..
171.00грн.
Война на три буквы
     В этой книге  опубликованы репортажи и собраны свидетельства очевидцев о том, что произошло в Украине в период с 22 февраля 2014 года и до начала 2015 года: об анексии Крыма, последовавшей за этим антитеррористической операции на Донбассе, о трагедии в Одессе и развернувше..
115.00грн.
Дніпрові пороги. Д. І. Яворницький
   Перевидання раритетної книги Д. І. Яворницького «Дніпрові пороги» (1928 р.) здійснюється зі збереженням стилістики та нумерації сторінок оригіналу, але з усуненням друкарських помилок і неточностей. Для значної кількості світлин альбому віднайдено оригінали. Книгу доповнено сучасними ..
351.50грн.
Powered by Zalexandr © 2014