Подарочные издания

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вінсент Ван Гог. Соняшники. Арт-бук
Кожна сторінка — витвір мистецтва Простір для запису власних думок та ідей Думки великих особистостей — стимул особистісного росту Серія художніх записників Арт-бук — унікальний шанс перетворити щоденник в неповторний витвір мистецтва! ..
112.00грн.
Книга-альбом. Ступка
«Ступка» — це подорож в життя великого українського актора та громадянина. Незабутні образи Богдана Сильвестровича в його кращих виставах та кінофільмах, його пронизливий погляд під час розмов з друзями: на світлинах різних років лишилась душа Богдана Ступки. Фотоальбом, присвячений пам’яті велико..
555.00грн.
Малюємо пейзаж. Скетчбук
Це сучасна книга. Вона створена для тих, хто шукає нових форм творчого самовираження. Це практична книг. Робіть нотатки, плануйте завдання, записуйте нові ідеї - і малюйте поряд: творіть і ставайте вільнішими. Це зручна книга. Вона рівно вкладається на столі, розгортається на всі 360 градусів...
135.00грн.
Месопотамія. Сергій Жадан
«Месопотамія» за змістовним наповненням — це дев’ять прозових історій і тридцять віршів-уточнень. Усі тексти цієї книги — про одне середовище, герої переходять з історії в історію, а потім — у вірші. Філософські відступи, фантастичні образи, вишукані метафори й специфічний гумор — тут є все, що та..
166.00грн.
Подорож на Пуп Землі. Кідрук Макс
Чи не кожний хлопчик у дитинстві мріяв стати мандрівником… Але щоб здійснити цю мрію в дорослому житті, треба багато рішучості й трохи авантюризму. Двоє друзів вирушають у мандрівку країною давніх інків, долаючи справжні небезпеки і втрапляючи у веселі пригоди, щоб дістатися до острова Пасхи — мал..
108.50грн.
Розмальовка "Український міфосвіт". Олеся Вакуленко.
Перед Вами  розмальовка, створена за мотивами української  традиційної обрядовості та міфології. Ця книжка не лише дозволить Вам відпочити, забути про негаразди та позбутися стресу, але й допоможе поринути в яскравий та самобутній світ вірувань наших пращурів, познайомить з міфічними обр..
90.00грн.
Рушді "Сатанинські вірші"
Роман «Сатанинські вірші» є найскандальнішим не лише у творчому доробку Салмана Рушді, а й у новітній історії світової літератури. Ще ніколи книжка не була такою вбивчою у прямому сенсі цього слова, адже після фетви аятоли Хомейні, яка оголошувала роман блюзнірським та віровідступницьким, а самого..
296.00грн.
Шевченко. Розпис. Арт-бук
Цей нотатник — можливість для сучасників вписати в щоденне життя твори великого Кобзаря, що силою свого таланту та незламним духом вже два століття підтримує національний стрижень кожного свідомого українця. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у..
112.00грн.
Большой подарок любимой женщине
Каждый хочет быть любимым. А для этого надо в первую очередь полюбить себя, в хорошем смысле этого слова, то есть следить за собой и не позволять опускаться при любых обстоятельствах. Эта книга написана специально для того, чтобы помочь вам в этом, милые дамы. На ее страницах вы найдете массу поле..
187.00грн.
День рождения белочки Книжка с сюрпризом
Перед вами книжка с сюрпризом! Некоторые герои истории о белочке прячутся от маленьких читателей за яркими клапанами. Чтение сказки превратится для детворы в захватывающую игру в прятки. ..
190.00грн.
Джоанна Басфорд. Зачарований ліс. Раскраска-антистресс. (Заколдованный лес)
  "Сможете ли вы разгадать тайну Заколдованного леса? В этой книге разросся черно-белый лес, полный удивительных существ, которые только и ждут, чтобы их нашли и раскрасили. Отправляйтесь по собственной тропинке сквозь мох и цветы, мимо магических домиков на деревьях и колючих терновнико..
133.50грн.
Дивокола. Розмальовка-пазл
  Відкрийте для себе світові шедеври живопису в цій оригінальній розмальовці від автора бестселерів Томаса Павітта. Спочатку ви не бачите нічого, окрім суміші переплутаних кіл, але в кожній із таких головоломок приховано світовий мистецький шедевр. Спробуйте відтворити їх! «Дивокола. Р..
80.00грн.
Друзья мишки Бадди. С большими панорамными клапанами
Однажды на пороге своей берлоги мишка Бадди обнаружил загадочную посылку. Вместе с друзьями, хомяком Щекастиком и зайчишкой Хвостиком, удивленный медвежонок раскрыл коробку и обнаружил груду железяк, винтики, сиденье и какие-то лампы. Что же это такое? К счастью, Щекастик отлично разбирается в тра..
165.00грн.
Замечательный финский сказочник Захариас Топелиус в детстве верил в то, что в природе все живет, чувствует и умеет говорить. Наверное, поэтому в его сказках сосны поют песни, а волки говорят на человечьем языке. И все же главные герои сказок Топелиуса — обыкновенные мальчики и девочки. В их жизни ..
142.50грн.
Книга рекордов Гиннесса-2011
Вы знаете о "Книге рекордов Гиннесса" все? Подумайте хорошенько… Новые поразительные рекорды! Уникальные цифровые номера и невероятные способности человека. Сногсшибательные достижения 3-d видео. Уникальные механизмы, гаджеты и новинки цифровой техники. Рекорды, которые были побиты - новые высоты ..
250.00грн.
Powered by Zalexandr © 2014