Блог

НОВИНКИ

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Активированный уголь вместо докторов. Лечимся без химии
В новой книге представлены безопасные и эффективные средства лечения и профилактики множества болезней уголь и зола. Их уникальные целебные свойства позволят вам обрести здоровье: укрепить иммунитет, улучшить память, умственную деятельность, защититься от воздействия токсических веществ, поддержать ..
28.50грн.
Американська молитва.Джим Моррісон
Вийшло друком перше найповніше ліцензійне зібрання текстів Джима Моррісона «Американська молитва». Ілюстрації до нього створював графік з Івано-Франківська Кіріл Кіріллов. До дня народження Джима Моррісона івано-франківське видавництво «П’яний корабель» видало довгоочікуване найповніше зібрання ..
357.50грн.
Книга спогадів Кріса Кайла, військовослужбовця підрозділу спецоперацій ВМС США «морські котики», визнаного найуспішнішим снайпером у військовій історії США, розкриває перед нами американський погляд на військовий конфлікт в Іраку. Ця книга стала основою для однойменного кінофільму, знятого славетним..
101.00грн.
Біла трішки чорна пречорна книжка
Якщо опівночі в чорному-пречорному лісі одна необачна чорна-пречорна вівця зустріне білого-пребілого вовка, годі сподіватися від цієї історії чогось доброго. Тому замість бути мудрою й розумною, ця книжка вийшла чорною-пречорною. Хоч і трішки білою. Розповідає вона цікавинки про природу чорного й..
127.50грн.
Гаррі Поттер і філософський камінь, ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ
Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів.   ..
459.00грн.
Диявольськигеніальноалкогольний пунш бажань
Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. От і злий чаклун Вельзевул Домовикус та його жадібна тітка Тиранія зварили Диявольськигеніальноалкогольний пунш, що може виконати будь-яке бажання! Чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради тварин — ворон Якоб Кракель та кіт Мауріціо ді Мау..
120.50грн.
Засиналочки. Казки на ніч від Татусі Бо
“Засиналочки” – найцінніша книжка для всіх дбайливих батьків. Адже мами і тата так потребують допомоги в надзвичайно важкій справі – укладанні свого невгамовного малюка в ліжечко. Ласкаво просимо в загадковий світ дитячих снів, де збуваються найзаповітніші мрії і казки стають реальністю! Сни обов..
119.50грн.
Засыпалочки
« Засыпалочки »- книга для всех заботливых родителей. Нежные, добрые стихи и сказки убаюкают малыша. Добро пожаловать в загадочный мир детских снов, где сбываются самые заветные мечты и сказки становятся реальностью»...
119.50грн.
ЗОСЯ З ВУЛИЦІ КОТЯЧОЇ
"Зося з вулиці Котячої" — перша книга з нової серії книжок «Зося з вулиці Котячої», які розповідатимуть про кумедні пригоди Зосі та її чудернацької родини! На вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанциров..
93.00грн.
..
52.50грн.
Літак без неї
Ліз-Роз чи Емілі? Ким виявиться тримісячне немовля — єдина людина, що врятувалася під час падіння літака? Дві сім’ї — багата і бідна — ведуть запеклу боротьбу за право оформлення опікунства над дитиною. Вісімнадцять років по тому приватний детектив, який, здавалося б, знайшов ключ до цієї загадки, н..
186.00грн.
..
46.00грн.
Маленька паризька книгарня
Жан Одинак — власник книжкової баржі "Літературна аптека" — точно знає, як вилікувати почуття, що не вважається захворюваннями й не діагностуються лікарями. Адже він — читач душ, тож кожному покупцеві добирає книги, які якнайкраще впораються із завданням вилікувати людський смуток, тугу чи зневіру..
148.50грн.
Налабутенах (второе оформление, яркая)
Ты познакомилась с парнем, и он пригласил тебя на выставку картин? Неожиданно, но приятно! Значит, внешне ты похожа на интеллектуалку. То есть ты не только красивая, но и умная! Или ты хочешь познакомиться с парнем на выставке? В музеи же не только ботаны ходят, но и иностранцы, и заезжие олигархи..
182.50грн.
В этой энциклопедии собрано много занимательных и полезных сведений. Юные читатели узнают о том, как возникли моря и континенты, о различных природных явлениях, о сухопутных животных и об обитателях морей и океанов, о том, что такое Интернет и как устроен радиолокатор. Великолепные иллюстрации с..
142.00грн.
Powered by Zalexandr © 2014